CZARTER ZE SKIPEREM

CZARTER ZE SKIPEREM

Czarter jachtów na Bałtyku ze skipperem

wyrusz w rejs z profesjonalnym kapitanem
Marzysz o tym, żeby poznać smak morskiej przygody, ale nie masz uprawnień do samodzielnego prowadzenia jachtów? A może mimo patentu chcesz jeszcze podszkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego kapitana? Wybierz czarter jachtów na Bałtyku ze skipperem! Czeka Cię niezapomniany rejs po wodach Morza Bałtyckiego w jednej z nowoczesnych łodzi. Zabierz bliskich (jacht ma 8 miejsc) i zyskaj z nimi wspomnienia na całe życie!

Czarter jachtów ze skipperem – Bałtyk nigdy nie był tak łatwo dostępny
Rozległe wody Morza Bałtyckiego kuszą cudownymi widokami i niepodrabialnymi emocjami. A gdyby tak wybrać się w rejs oraz spędzić wakacje na wodzie? Nawet jeśli nie masz uprawnień – czarter łodzi to wciąż opcja dla Ciebie. Wystarczy wybrać wynajem jachtu ze skipperem. Bałtyk stoi przed Tobą otworem!

W trakcie takiego rejsu profesjonalny kapitan prowadzi łódź, dba o bezpieczeństwo załogi, a w razie potrzeby – wydaje komendy. Dzięki temu czujesz emocje związane z żywiołem, a jednocześnie jesteś pod doskonałą opieką doświadczonego skippera, który na morzu przeżył już niejedno. To ponadto rewelacyjny odpoczynek na świeżym powietrzu.

Każdy rejs rozpoczyna się od zachodniej strony Bałtyku – z nowoczesnego i dobrze wyposażonego Portu Darłowo. To świetna lokalizacja, z której w tydzień możesz podbić do takich miejsc jak Bornholm, wyspa Rugia czy wybrzeże Szwecji. 

Chcesz popływać dłużej? Nie ma problemu! Z każdym następnym wykupionym tygodniem otrzymujesz dodatkową zniżkę (maksymalnie 15%) i wydłużasz swoje wakacje o kolejne niezapomniane chwile. Stali klienci zawsze pływają z nami 5% taniej!

Czarter jachtów – Bałtyk ze skipperem. Wybierz jedną z 3 nowoczesnych łodzi
Czarter jachtów na Bałtyku ze skipperem to nie tylko obecność doświadczonego kapitana. Czeka na Ciebie również nowoczesna i wygodna łódź, w której spędzisz miłe chwile z bliskimi. Do wyboru są 3 bezpieczne jachty, a każdy z nich:

  • jest znany naszemu skipperowi od podszewki, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo;
  • ma miejsce na 8 osób, więc możecie wybrać się na rejs w siódemkę;
  • jest wygodny i bardzo przestronny mimo niewielkich wymiarów;
  • świetnie sprawdza się podczas żeglugi na Bałtyku, nawet w trakcie zmiennej pogody;
  • ma doskonałe wyposażenie, m.in. lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem, jedną lub dwie łazienki, ogrzewanie Webasto i bojler z ciepłą wodą.

Wybierz najlepszy jacht dla Ciebie i bliskich
czujcie się jak u siebie w domu

1. Bavaria 37 Cruiser
rok produkcji 2014, długość kadłuba 11 m, moc silnika 20 KM, 8 koi, 3 kabiny, 1 łazienka.
2. Bavaria 45 Cruiser
rok produkcji 2010, długość kadłuba 14,27 m, moc silnika 55 KM, 8 koi, 4 kabiny, 2 łazienki.
3. Bavaria 44 Cruiser
rok produkcji 2002, długość kadłuba 13,95 m, moc silnika 55 KM, 8 koi, 4 kabiny, 2 łazienki.

Oprócz tego w każdym jachcie znajdziesz pełne wyposażenie dla 8 osób zgodne z wymogami PZZ/UM. Na łodzi są m.in. kamizelki ratownicze, tratwy, race, odbijacze, mapa elektroniczna i papierowa, lornetka czy niezbędne narzędzia. Dzięki temu żegluga jest sprawna, bezpieczna i wygodna w każdych warunkach!

Kto może wynająć jacht ze skipperem na Bałtyku?
Dla kogo jest wynajem jachtu ze skipperem? Bałtyk jest dostępny dla każdego! Nie musisz mieć żadnych uprawnień ani patentów – profesjonalny kapitan zajmie się wszystkim od A do Z. W załodze mogą znaleźć się także dzieci.

To również doskonała opcja, jeśli masz świeżo zdany patent, np. jachtowego sternika morskiego, i chcesz podszkolić swoje umiejętności, poprawić technikę oraz zyskać pewność na wodzie. Kto wie, być może kolejny rejs będzie już Twoim samodzielnym?

Czarter jachtu na Bałtyku ze skipperem krok po kroku

1. Napisz lub zadzwoń – daj nam znać, kiedy chcesz wybrać się w rejs z profesjonalnym kapitanem.
2. Podpisz umowę i wpłać zaliczkę (15%), żeby Twój termin czekał na Ciebie.
3. 4 tygodnie przed rejsem wpłać resztę kwoty, a przygotujemy wszystko na Twój pobyt.
4. W trakcie zaokrętowania wpłać kaucję, którą zwrócimy Ci po Twoim powrocie.

Jacht Czarter Bałtyk ze skipperem

przygoda na morzu na wyciągnięcie ręki 
Zastanawiasz się, czy czarter jachtów na Bałtyku ze skipperem to rozwiązanie dla Ciebie? Tak, jeśli:

  • chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa i wsparcie doświadczonego kapitana 24 h na dobę;
  • kochasz wodę i chcesz poczuć morską bryzę na pełnym morzu;
  • szukasz niestandardowych wakacji, które przyniosą niezapomniane chwile Tobie i bliskim;
  • ciekawi Cię, jak wyglądają takie miejsca jak Bornholm, wybrzeże Szwecji czy Rugia.

Piękne widoki, codzienne atrakcje, komfortowa podróż – czego chcieć więcej? Wykorzystaj czarter jachtu z kapitanem i jeszcze bardziej zakochaj się w Bałtyku!

ZAPEWNIAMY

CZARTER
JACHTÓW

REKOMENDOWANY
SERWIS

EGZAMINY I
CERTYFIKATY

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

PRZYJAZNE
ZAPLECZE

Jesteśmy firmą czarterową z tradycjami morskimi związanymi głównie z Bałtykiem po przez wieloletnią działalność rybołówstwa morskiego. Nowa infrastruktura związana z budową przystani jachtowej dla morskich jachtów w Porcie Darłowo. Lokalizacja naszej bazy czarterowej daje możliwość odwiedzenia bez problem u ciągu jednego tygodnia czarteru malowniczej duńskiej wysepki Bornholm, oraz wybrzeże Szwecji czy niemieckiej wyspy Rugia.