czarter jachtów baltyk jacht czarter baltyk

O NAS

JACHTER CZARTER BAŁTYK
O NAS

Jesteśmy firmą czarterową z tradycjami morskimi związanymi głównie z Bałtykiem poprzez wieloletnią działalność rybołówstwa morskiego. Nowa infrastruktura  związana z budową przystani  jachtowej dla morskich jachtów w Porcie Darłowo, skłoniła nas do zakupu  nowego jachtu morskiego Bavaria  37 w 2014 roku, który wykorzystywany jest w celach turystycznych z możliwością wynajęcia do samodzielnego żeglowania z rodziną lub przyjaciółmi.  Lokalizacja naszej bazy czarterowej, daje możliwość odwiedzenia,  bez problem u ciągu jednego tygodnia czarteru, malowniczej duńskiej wysepki Bornholm, oraz wybrzeże Szwecji czy niemieckiej wyspy Rugia.

Mając duże zaplecze techniczne w Marinie Darłowo do obsługi jachtów świadczymy również usługi dla armatorów prywatnych oraz innych firm czarterowych w zakresie stałej opieki nad jachtem, bieżącej eksploatacji oraz drobnych napraw technicznych i podstawowej obsługi serwisowej silników.
Służymy doradztwem przy zakupie jachtu i dalszą jego opieką w Marinie Darłowo.

Posiadamy również doświadczonych kapitanów, którzy poprowadzą Państwa własny jacht lub wyczarterowany. Skipperzy są jednocześnie instruktorami, którzy podczas rejsu mogą przygotować załogę do samodzielnego żeglowania w przyszłości. Po zakończeniu takiego rejsu szkoleniowego z naszym kapitanem, możemy zorganizować egzamin państwowy dający możliwość uzyskania patent Jachtowego Sternika Morskiego.

DarlowoSail to również szkolenia żeglarskie i motorowodne na uprawnienia z ukierunkowaniem do samodzielnej żeglugi. Nasze kursy na patenty żeglarskie i motorowodne zakończone są egzaminem państwowym. Jako autoryzowana szkoła żeglarska międzynarodowej federacji szkół żeglarskich ISSA prowadzimy kursy zgodny z systemem szkoleń ISSA, co daje możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu ISSA uprawniający do samodzielnej żeglugi jachtem żaglowych, czy motorowym na całym świecie.

Marina jachtowa w morskim porcie Darłowo geograficznie zlokalizowana jest w samym środku polskiego wybrzeża i port jest partnerem programu Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego oraz SOUTH COAST BALTIC . Celem projektu jest utworzenie informacji na temat marin, portów, i miejsc które można odwiedzić tylko i wyłącznie drogą morską.

Jesteśmy firmą czarterową z tradycjami morskimi związanymi głównie z Bałtykiem po przez wieloletnią działalność rybołówstwa morskiego. Nowa infrastruktura związana z budową przystani jachtowej dla morskich jachtów w Porcie Darłowo. Lokalizacja naszej bazy czarterowej daje możliwość odwiedzenia bez problem u ciągu jednego tygodnia czarteru malowniczej duńskiej wysepki Bornholm, oraz wybrzeże Szwecji czy niemieckiej wyspy Rugia.