czarter jachtów baltyk jacht czarter baltyk

PRYWATNY CZARTER

PRYWATNY CZARTER

Prywatny czarter jachtów na Bałtyku – żegluj z bliskimi, niech poniesie Was przygoda

Wiatr we włosach, delikatna morska bryza, ster w dłoniach… Wynajmij prywatny jacht na Bałtyku i ciesz się niezapomnianym rejsem! Poznaj uroki samodzielnego żeglowania po morzu, odwiedź malownicze zakątki, poczuj prawdziwą wolność. Wybierz jeden z 3 nowoczesnych jachtów na 8 osób i wyrusz z mariny w Darłowie. 

Jachty mają mniej niż 18 m długości, dlatego do ich samodzielnego prowadzenia wystarczy patent jachtowego sternika morskiego (lub w określonych warunkach żeglarza jachtowego). Poznaj szczegóły i już dziś zaplanuj wyprawę. Postaw na czarter. Bałtyk jest Twój!

Prywatny czarter jachtów – Bałtyk w zasięgu Twojej ręki

Marzy Ci się rejs po otwartym morzu od mariny do mariny? A może chcesz odwiedzić Bornholm, wybrzeże Szwecji i wyspę Rugia? W końcu Morze Bałtyckie ma do odkrycia wiele niesamowitych zakątków, prawda? To wszystko zrobisz nawet w tydzień, wynajmując prywatny jacht na Bałtyku

Takie możliwości zapewnia doskonała lokalizacja portu Darłowo, skąd dostaniesz się łodzią w najbardziej malownicze zakątki. Nasza baza czarterowa znajduje się właśnie w tej nowoczesnej marinie w zachodniej części Bałtyku.

Standardowy czarter trwa tydzień, ale im dłuższa wyprawa, tym bardziej się ona opłaca. Przy kilkutygodniowym wynajmie otrzymasz zniżkę – nawet 15%. Jeśli płyniesz z nami już kolejny raz, zawsze jest 5% taniej.

Czarter jachtów na Bałtyku – poznaj 3 nowoczesne łodzie, każda dla 8 osób

Interesuje Cię czarter jachtów na Bałtyku i zastanawiasz się, czym będziesz pływać? Masz do dyspozycji jedną z 3 łodzi. Wszystkie są nowoczesne oraz bezpieczne, a ich prowadzenie to sama przyjemność. Każda z nich:

 • mieści do 8 osób, dlatego doskonale nadaje się użytku podczas rejsów towarzyskich lub rodzinnych;
 • zapewnia komfort i wygodę dzięki przestronnym wnętrzom;
 • jest łatwa w manewrowaniu i bezpieczna w prowadzeniu;
 • sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych;
 • idealnie nadaje się do żeglugi po specyficznych wodach Bałtyku;
 • ma pełne wyposażenie kuchenne (razem z lodówką oraz kuchenką gazową z piekarnikiem), łazienkę (lub dwie), bojler z ciepłą wodą, a także ogrzewanie Webasto.

Zabierz rodzinę, przyjaciół czy znajomych i rozgośćcie się! Wybierz odpowiedni jacht

1. Bavaria 37 Cruiser
rok produkcji 2014, długość kadłuba 11 m, moc silnika 20 KM, 8 koi, 3 kabiny, 1 łazienka.
2. Bavaria 45 Cruiser
rok produkcji 2010, długość kadłuba 14,27 m, moc silnika 55 KM, 8 koi, 4 kabiny, 2 łazienki.
3. Bavaria 44 Cruiser
rok produkcji 2002, długość kadłuba 13,95 m, moc silnika 55 KM, 8 koi, 4 kabiny, 2 łazienki.

Każdy jacht zawiera ponadto pełen ekwipunek dla 8 osób, zgodny z wymogami PZZ/UM. Składa się na niego wyposażenie:

 • ratunkowe, sygnalizacyjne i pirotechniczne, m.in. tratwy, kamizelki, race, pławki dymne – by cała załoga zawsze była bezpieczna; 
 • cumownicze, m.in. cumy i odbijacze – by podbijanie do każdego portu było łatwe i przyjemne;
 • nawigacyjne, m.in. lornetka i mapa elektroniczna – by nawigacja szła szybko, sprawnie i wygodnie;
 • książkowe, m.in. mapy i przepisy portowe – by żeglowanie było zgodne z prawem, nawet tym niepisanym;
 • narzędziowe – by każdy drobny problem udało się rozwiązać bardzo szybko.

Który jacht najbardziej Ci się podobał? Bez względu na Twój wybór czeka Cię wyjątkowy czas na morzu!

Kto może wynająć jacht na Bałtyku?

Tak naprawdę czarter jachtów na Bałtyku jest dostępny dla wszystkich dzięki możliwości skorzystania z dodatkowej pomocy skippera. To doświadczony żeglarz z odpowiednimi uprawnieniami, który poprowadzi jacht z Tobą i Twoimi bliskimi na pokładzie. 

A co w sytuacji, gdy to Ty chcesz samodzielnie prowadzić taką łódź po otwartych wodach morza (w dzień i w nocy)? Niezbędne są w tym przypadku konkretne uprawnienia, czyli patent jachtowego sternika morskiego lub patent kapitana jachtowego.

Pierwsza opcja pozwala prowadzić po wodach morskich jacht żaglowy z silnikiem lub bez o długości kadłuba do 18 m. Nasze jachty do wynajęcia mają mniejszą długość, dlatego takie uprawnienia w zupełności wystarczą. 
Druga opcja pozwala prowadzić jachty żaglowe bez żadnych ograniczeń co do wielkości, rodzaju wód itp.

Jacht Bavaria 37 Cruiser ma tylko 11 m, dlatego nadaje się też dla osób z patentem żeglarza jachtowego (jeśli będziesz pływać do 2 Mm od brzegu i tylko w porze dziennej).
Jeśli masz takie uprawnienia, Morze Bałtyckie stoi przed Tobą otworem! Wynajmij jacht i prowadź go samodzielnie po tych pięknych wodach.

Czarter jachtu na Bałtyku krok po kroku

1. Skontaktuj się z nami – napisz lub zadzwoń – i podaj termin, w którym chcesz udać się na morską przygodę. Daj znać, czy masz uprawnienia do prowadzenia łodzi.
2. Po podpisaniu umowy wpłać 15% zaliczki, aby zarezerwować termin.
3. Miesiąc przed planowanym czarterem czekamy na resztę kwoty, żeby wszystko było idealnie przygotowane na Twoje przybycie.
4. Podczas zaokrętowania wpłać kaucję – odzyskasz ją po zakończeniu rejsu.

Jacht Czarter Bałtyk – zyskasz wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze

Zastanawiasz się, czy warto na wakacje wybrać czarter jachtu? Bałtyk tylko czeka na to, by pokaz ać Ci swoje piękno! Wypłyń z nami i:

 • rozpocznij przygodę w nowoczesnej marinie Darłowo o przyjaznym zapleczu, z której łatwo dostaniesz się m.in. na Bornholm czy Rugię;
 • poprowadź jeden z komfortowych i bezpiecznych jachtów, które doskonale nadają się na towarzyską lub rodzinną wycieczkę;
 • zyskaj nawet 15% zniżki na rejs – w zależności od tego, jak długa będzie Twoja podróż po morzu;
 • zapewnij sobie i bliskim niesamowite wspomnienia – poczuj żywioł na własnej skórze;
 • zyskaj pełne wsparcie naszych żeglarzy, którzy znają zmienne wody Bałtyku jak własną kieszeń i służą radą na każdym etapie rejsu.

Wynajmij jedną z naszych łodzi i poprowadź samodzielnie komfortowy oraz bezpieczny jacht. Wybierz się na niezapomniany rejs po Morzu Bałtyckim. Poczuj klimat Morskich Opowieści!

ZAPEWNIAMY

CZARTER
JACHTÓW

REKOMENDOWANY
SERWIS

EGZAMINY I
CERTYFIKATY

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

PRZYJAZNE
ZAPLECZE

Jesteśmy firmą czarterową z tradycjami morskimi związanymi głównie z Bałtykiem po przez wieloletnią działalność rybołówstwa morskiego. Nowa infrastruktura związana z budową przystani jachtowej dla morskich jachtów w Porcie Darłowo. Lokalizacja naszej bazy czarterowej daje możliwość odwiedzenia bez problem u ciągu jednego tygodnia czarteru malowniczej duńskiej wysepki Bornholm, oraz wybrzeże Szwecji czy niemieckiej wyspy Rugia.